İstanbul Koltuk Yıkama
Telefon: 0553 927 55 80

İstanbul Koltuk Yıkama Hakkımızda

İstanbul Koltuk Yıkama Hakkımızda

İstanbul Koltuk Yıkama firması olarak 2005 yılından itibaren İstanbul geneline profesyonel koltuk yıkama, çekyat yıkama ve yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.

Buharlı temizlik, sabit fiyat, memnuniyet garantisi ve %100 hijyen olmak üzere hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında yerinde koltuk yıkama, koltuk temizleme, çekyat yıkama, çekyat temizleme, yatak yıkama ve yatak temizleme hizmeti bulunmaktadır.

İstanbul Koltuk Yıkama, ev ve iş yerlerinde profesyonel yıkama makineleriyle koltuk yıkama, koltuk temizleme, çekyat yıkama, çekyat temizleme, yatak yıkama ve yatak temizleme hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamız, aynı gün sizlere temizlik hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır. Mutlu müşteriler oluşturmak her zaman birinci görevimizdir. Çünkü profesyonel koltuk yıkama, çekyat yıkama ve yatak yıkama hizmeti alan müşteriler 2 sene 3 sene sonra tekrar bizleri çağırmaktadır. Bunun için müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Hizmet verdiğimiz ilçeler arasında, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Güngören, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Eyüp, Şişli, Beşiktaş ve Beyoğlu ilçesi bulunmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, temizlik önerilerimizi belirterek ihtiyaca en uygun, kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimiz olmuştur.

Siz temizlik işiyle yorulmayın uzmanlarımız temizleme makineleri kullanarak sizlere en kısa zamanda en iyi temizlik hizmetini versin.

Misyonumuz;

temizlik sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve temizlik sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirerek büyümek.

Vizyonumuz;

ev ve İş yeri temizliğinde müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak yenilikçi ve yeni nesil temizlik makineleriyle çözümler üreterek sektöre katkı sağlamak.